WebOS işletim sistemli Skytech televizyon incelemeSkytech akıllı televizyon inceleme videosuyla karşınızdayız. Cihaz fiyat performansıyla öne çıkıyor. … WebOS işletim sistemli Skytech televizyon incelemeSkytech akıllı televizyon inceleme videosuyla karşınızdayız. Cihaz fiyat performansıyla öne çıkıyor. ...

WebOS işletim sistemli Skytech televizyon incelemeSkytech akıllı televizyon inceleme videosuyla karşınızdayız. Cihaz fiyat performansıyla öne çıkıyor. …

İlk olarak Skytech’in akıllı televizyonunda öne çıkan WebOS işletim sistemine değinelim. Linux temelli işletim sistemi WebOS’i Palm geliştirdi ancak 2013’te LG satın aldı. Skytech ise bu işletim sistemini LG ile yaptığı iş birliği sayesinde akıllı televizyonuna taşıdı. Dilerseniz lafı daha fazla uzatmadan sizi videoyla baş başa bırakalım.

Ürünü satın almak için ya da cihazın fiyat bilgisi için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz.

Skytech ST-5540US 55 akıllı televizyon inceleme videosunda WebOS’in sağladığı kolaylıkları açıkladık. Özellikle kişiselleştirme noktasında kullanıcıları mutlu edecek işletim sistemi, uygulama zenginliği ile de dikkat çekiyor. Ayrıca televizyon görüntü kalitesi konusunda da iddialı ve 4K çözünürlüğe sahip.

Diğer yandan Skytech markası yerli üreticiler arasında yer alıyor. Firma; akıllı televizyon, elektrikli ev aletleri, ısıtma ve soğutma sistemi gibi teknolojileri İstanbul’da üretiyor. Ayrıca bu ürünleri sadece Türkiye pazarında değil yurt dışındaki birçok ülkede tüketici karşısına çıkarıyor.

Skytech akıllı televizyon ST-5540US 55 hakkındaki yorumlarınızı aşağıda bizimle paylaşabilirsiniz.

Huawei FreeBuds 4i kutusundan çıkıyor

Huawei FreeBuds 4i kutusundan çıkıyor

Huawei FreeBuds ailesinin yeni üyesi FreeBuds 4i düzenlenen lansmanda tanıtıldı. FreeBuds 4i kutu açılışı ile kulaklığı denediğimiz videomuz ile karşınızdayız.