Medyum Behçet Hoca Rüyada Kedi Görmeyi Açıkladı

Medyum Behçet Hoca Rüyada Kedi Görmeyi Açıkladı

Medyumluk oldukça farklı bir meslek grubu olarak karşımıza çıkıyor. Özellikle de doğa üstü güçler ile haşır neşir olmaları, rüya yorumundan astrolojiye kadar ilgilenmeleri, büyü ve sırlı dualar ile ilgili bilgileri göz önüne alındığında onların bizlerden farklı bir durumları olduğu daha iyi anlaşılacaktır. Bu yazımızda sizlere Medyum Behçet Hoca ile istişare ettiğimiz rüya ve büyü ile ilgili meselelerden değineceğiz. Ayrıntılar yazının devamında…

 

 

Medyum Behçet Hoca yıllarca ilim tahsil etmiş ve büyü gibi karanlık ilimler konusunda da derin tecrübeler kazanmış bir medyum olarak biliniyor. Kendisiyle bir araya geldiğimizde özellikle merak ettiğimiz bir çok soruyu kendisine yönelterek içlerinden bir kaçını da sizler ile paylaşmaya karar verdik. Bildiğiniz gibi rüya yorumculuğu oldukça hassas bir konudur. Yorum yapan kişi oldukça dikkatli olmalı ve parçaları çok iyi birleştirmelidir. Aksi halde gelecek bir beladan ya da ayağa kadar gelecek zahmetsiz rızıktan haberdar olmamızın önüne geçilebilir. Bu yazımızda medyumların ücretsiz bakım hakkında merak edilenleri ve rüyada kesi görmek hakkında yorumları hocamıza sorarken tuz büyüleri hakkında da bilinmeyenler duyduğumuz şekli ile sizlere aktaracağız.

Rüyada Kedi Görmek Ne Manaya Gelir?

Rüyada kedi görmek rüyanın görülüş şekline ve rüyada kediyi nasıl gördüğünüze göre farklı yorumlanmaktadır. Bundan dolayı da tek bir manası varmış gibi düşünmek son derece yanlış olacaktır. Medyum Behçet Hoca rüya yorumculuğunda her ayrıntının çok büyük önemi olduğunu ifade etmektedir. Misal olarak rüyada kedi ve yavrularını görmek bolluk, bereket ve helal kazanca işaret eder. Diğer yandan hasta ve cılız bir kediyi evinizin içinde görmek dedikodu ve gıybete delalet eder. Haset bir kadının türlü iftiralarına muhatap olacağınızın delilidir. Rüyalarda renkler ve cisimler de büyük önem taşır. Rüyanın hangi zaman diliminde geçtiği ve gündüz mü gece mi olduğu da önemlidir. Misal olarak rüyada kara kedi görmek kötüye yorumlanmaktadır. Ancak kara kedi rüyanızda gündüz vakti görülürse bu hayra işarettir. Aynı zamanda yine rüyada kara kedi görmek kısmetin kapalı olduğunu da ifade edebilir. Rüyada kedi görmek bir yandan da sevinçli bir haber alacağınızın da müjdecisi olabilir. Buradan da anlaşılacağı üzere rüyalar rüyayı kimin gördüğüne ve rüyadaki diğer objeleri de işin içine katarak yorumlanmalıdır.

Ücretsiz Bakım Nedir?

Ücretsiz bakım denildiğinde medyumların yaptığı bir takım büyü bakımları anlaşılmalıdır. Özellikle yapılacak işlem öncesinde genel durumu görmek ya da büyü sonrasında durumu takip edebilmek adına büyü bakımları yapılmaktadır. Medyumlar da bu bakımlardan zaman zaman insanların faydalanabilmesini sağlamaktadır. Ücretsiz bakım yapıldığında fazla detaya girilmeden genel bir durum analizi yapılır. Yani kişiye büyü yapılmış mı ya da yapıldıysa ne kadar etkilenmiş gibi konulara netlik getirilir. Ücretsiz bakım yapılan kişiler medyum ile çalışmaya başladığında kesinlikle söylenen her sözü harfiyen yerine getirmelidir. Aksi halde büyü bozma ya da büyü yapma konusunda başarı sağlamak oldukça zor olacaktır. Medyum Behçet Hoca’ da danışanlarına ücretsiz bakım işlemleri yapmakta ve onların sıkıntılarından kurtulmaları için çalışmaktadır. Büyü ve büyü bakımında değişik maddeler kullanılmakta ve bunlar da oldukça maliyetli malzemelerdir. Medyumlar bu sebeple her zaman ücretsiz bakım yapmıyor olsalar da Medyum Behçet Hoca bu konuda yardımcı olabilmektedir.

Tuz Büyüsü Nedir?

Tuz büyüsü çok etkili bir aşk büyüsü olarak bilinmektedir. Bu büyü yapımında bir çok materyal kullanılsa da en son tuz ile bazı ritüeller yerine getirildiğinden dolayı da tuz büyüsü olarak anılmaktadır. Tuz büyüsü haricinde başka büyülerde de tuz kullanıldığı bilinmekte ve o işlemlere de bazı yerlerde tuz büyüsü denilmektedir. Örneğin yuvayı dağıtmak için yapılan tuz büyüleri de vardır. Medyum Behçet Hoca tuz büyüleri konusunda son derece tanınmış bir medyum olması sebebiyle tuz büyüsünün etkileri ve sonuçları hakkında da yeterli bilgiye sahiptir. Anlattığına göre tuz büyüsü bozma işlemleri de yalnızca işinin ehli medyumlar tarafından yapılmalıdır. Bu hangi büyü bozma işlemi olursa olsun hataya mahal verilmeden yapılmalıdır. Tuz büyüsü bazen belirli yerlere tuz serpiştirilerek bazen de tuz kavrularak yapılabilmektedir. Bazen de büyü yapılan kişinin yemeğinin ya da içtiği sıvıların içine katılarak da işlem uygulanabilir. Burada uygulanacak yöntem medyumun yapacağı özel bakımlardan sonra belirlenir. Çok eski zamanlardan beri yapıldığı bilinen tuz büyüleri oldukça keskin özellikler taşırlar ve ona tutulan kimseler karşı tarafa büyük bir aşkla bağlanmaktadırlar.

Medyum Behçet Hoca özellikle aşk büyülerinin bir çok farklı versiyonu olduğunun altını çizerken bu konuya da dikkatleri çekmektedir. Çünkü tarih boyunca aşk her dönemde bir sürü sorunu da ardında getirmiştir. İnsanlar aşklarına kavuşmak için türlü badireler atlatmış ve en çaresiz kaldıklarında da büyü yolunu keşfetmişlerdir. Büyüler ehil birisinin elinde altın olurken işinin ehli olmayan kişilerin elinde zehre dönebilir. Bundan dolayıdır ki doğru medyum ile çalışmak sizi bir çok sıkıntıdan uzak tutacaktır. Medyum Behçet Hoca ile sizler de dilediğiniz zaman iletişime geçerek sıkıntılarınıza çözümler bulabilirsiniz. Astrolojiden tutunda rüya yorumlarına kadar merak ettiğiniz bir çok kişisel analizi sizler için yapabilen hocamız bu güne kadar bir çok kişinin sorunlarının çözümüne katkı sağlamış biri olarak tanınıyor. Bizler de kendisinden bu yazıyı hazırlarken faydalanarak sizlerin de bir nebze faydalanmasını sağlamak istedik.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir