İçerik Yazmanın Önemi, Üst Sıralara Nasıl Çıkılır?

İçerik Yazmanın Önemi, Üst Sıralara Nasıl Çıkılır?

Yazdığınız her blog gönderisinin veya web sayfasının bir konu kümesine ait olması gerekmez. Web sitenize Google’ın gözünde yetki vermek için müşterilerinizin ilgilendiği teğet konular hakkında yazmanın da değeri vardır. Arama Motoru Optimizasyonu Bu, Google’ın, birincil konularınıza içerik eklerken alanınıza daha fazla dikkat etmesini sağlayacaktır. Bunu göz önünde bulundurarak, haftada en az bir kez blog yazmayı unutmayın. Unutmayın, öncelikle arama motorları için değil hedef kitleniz için blog yazıyorsunuz.

Hedef kitlenizin ve / veya potansiyel müşterilerinizin ilgilendiği şeyler hakkında yazın, uygun olan yerlerde alakalı anahtar kelimeler eklediğinizden emin olun ve hedef kitleniz yavaşça fark edip tıklamaya başlayacaktır. Backlink Fiyatları Unutmayın ki her konunun önemi eşit olmayacak ve kümeleriniz işe yaradıkça, şirketinizin ihtiyaçlarına göre öncelik belirlemeniz gerekecek. Bu nedenle, oluşturmak istediğiniz tüm farklı web sayfalarının bir listesini oluşturun ve bunları sıralayın. Ardından, bir program geliştirin ve bu sayfaların oluşturulmasını sağlamak için bir saldırı planı oluşturun.

Listenizi güncel tutun ve hangi web sayfalarının iş hedeflerinize en iyi şekilde ulaşmanıza yardımcı olacağına göre önceliklendirin. 6. dijital pr ile bir bağlantı kurma planı oluşturun. Konu kümesi modeli, bu yıl SEO’da ilerleme yolunuzdur, ancak web sitenizin içeriğinin oluşturulduktan sonra daha üst sıralarda yer almasını sağlamanın tek yolu bu değildir. İlk beş adımımız sayfa içi SEO taktiklerine adanmıştı. Bağlantı kurma, sayfa dışı SEO’nun temel amacıdır – dijital PR olarak da adlandırılır ve ayrıca arama motorlarının web sayfalarınızı nasıl sıraladığında büyük bir faktördür. Bağlantı kurma nedir? Sordun sevindim.

Bağlantı oluşturma, web üzerindeki başka bir yerden web sitenize gelen bağlantıları (“geri bağlantılar” olarak da adlandırılır) çekme işlemidir. Genel bir kural olarak, kaynak web sitesinin sayfa yetkisi ne kadar fazlaysa, bağlantı verdiği web sayfasının sıralaması üzerindeki etkisi o kadar büyük olacaktır. Web sitenize gelen bağlantıları çekmenin tüm farklı yolları hakkında beyin fırtınası yapmak için biraz zaman ayırın.

Küçük başlayın, belki de kendi sitelerine bağlantılar karşılığında diğer yerel işletmelerle bağlantılarınızı paylaşın. Birkaç blog yazısı yazın ve bunları Twitter, Facebook ve LinkedIn’de paylaşın. Web sitenize geri bağlanabileceğiniz konuk blog oluşturma fırsatları için diğer blog yazarlarına başvurmayı düşünün. Gelen bağlantıları çekmenin bir başka harika yolu da blogunuzu güncel olaylar veya haberlerle ilgili makaleler yayınlamak için kullanmaktır. Bu şekilde, bir endüstri etkileyicisinden veya sektörünüzdeki diğer blogculardan bağlantı kurma şansınız olur.

Bir cevap yazın