Fethiye Dalış Turu

Fethiye Dalış Turu

Fethiye Dalış Turu

Profesyonel dalış eğitmenleri tarafından yapılan Fethiye Dalış Turu, Fethiye ve çevresindeki sualtı dünyasını keşfetmek isteyenler için ideal bir aktivitedir. Fethiye’de tüplü dalış sırasında özel bir beceri, bilgi veya ekipmana gerek yoktur. Bu büyülü dünyaya hazırsanız, turumuz tam size göredir. Tüplü dalış, her yaştan tatilcinin rahatlıkla katılabileceği bir su sporu olarak bilinir. Sualtını keşfetmeyi hayal edenler için adrenalin uyandıran bir aktivitedir. Program sabah 09.00’da başlar ve 17.30-18.00’de biter. Fethiye Dalış Turu sırasında 2 metreden 8 metreye kadar dalış yapabilir, sualtı fotoğrafları çekebilirsiniz. Sabah ve öğleden sonra iki farklı koyda iki farklı derinlik dalışı deneyimini asla unutamayacaksınız. Sağlık probleminiz yoksa profesyonel bir eğitmen eşliğinde ilk dalışınız 2 ila 4 metre, ikinci dalışınız 4 ila 8 metre olacaktır.

Fethiye Dalış TuruProgramı

Dalış, 12 ada bölgesinde gerçekleşmektedir. Fethiye Dalış Turu için, misafirlerimizin deneyim sahibi olmasını gerektirmemekte ve profesyonel bir dalış eğitmeni tarafından yönlendirilmektedir. İlk kez gelen konuklar için standart dalış derinliği 5 ila 10 metredir. Profesyonel dalış sertifikanız varsa sertifikanıza yetecek derinliğe dalış yapabilirsiniz. Öğle yemeğinden önce ilk dalış ve ikinci dalış yapılır. Daha sonra dalış yapabilirsiniz. Dalış yaparken, birçok deniz yaşamını gözlemleyebilir, dilediğiniz zaman fotoğraf çekebilir ve balıkları kendiniz de besleyebilirsiniz. Önceden rezervasyon yaptırarak özel dalış kursuna katılabilirsiniz. Bu aktiviteye yüzme bilmeyen misafirlerimiz de katılabilir.

Fethiye Dalış TuruGüzergâhı

Tur teknemiz sabah şafak vakti Fethiye Limanı’ndan kalkan Dalyan Koyu’na transfer hizmeti vermektedir. Tekne turu ile başlayan Fethiye Dalış Turu, sürprizlerle doludur. Sabah ve öğleden sonra yapılacak iki dalış öncesi teknede misafirlere gerekli bilgiler verilecektir. Deneyimli dalış eğitmenleri, misafirlere 4 kişilik veya 5 kişiye kadar gruplar halinde hizmet vermektedir. Dalıştan önce hazırlanan malzemeler, kişi sayısına göre misafirlere dağıtılır ve teçhizatın nasıl kullanılacağı hakkında bilgi verilir. Sabah eğitmen gözetiminde ilk dalışı tamamladıktan sonra tekneye geri dönülür ve öğle yemeği servis edilir. İkinci dalışı tamamladıktan sonra tekneye dönülür ve Fethiye Limanı’na dönüş yolculuğuna başlıyoruz.

Fethiye Dalış TuruFiyatları ve Rezervasyon

Geçen seneki indirimli fiyatlarla devam ediyoruz. Fethiye Dalış Turu için kişi başı 300 TL ödenmektedir. Fotoğraf ve Video çekimi servisi ekstradır. Hizmetlerimize otel transferleri, öğle yemeği, dalış eğitimi ve tüm ekipmanlar dâhildir. Ayrıca Türkçe rehberlik hizmeti de fiyata dâhildir. Rezervasyon için web sitemizdeki başvuru formunu kullanabilir veya bizi telefonla arayarak yerinizi ayırtabilirsiniz. Tur sırasında içecekler ve diğer masraflar misafirlerimize aittir. Çocuklar için bir indirim bulunmamaktadır. 16 yaş üzeri herkes için aynı fiyat uygulanır.

Daha fazla bilgi için https://renklitatil.com/tour/fethiye-dalis-turu/ sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

Bir cevap yazın