Cyberpunk 2077: 1.2 güncellemesinden yeni detaylarCyberpunk 2077 1.2 güncellemesi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Geliştirici CDPR güncelleme ile… Cyberpunk 2077: 1.2 güncellemesinden yeni detaylarCyberpunk 2077 1.2 güncellemesi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Geliştirici CDPR güncelleme ile...

Cyberpunk 2077: 1.2 güncellemesinden yeni detaylarCyberpunk 2077 1.2 güncellemesi hakkında yeni detaylar ortaya çıktı. Geliştirici CDPR güncelleme ile…

Cyberpunk 2077 1.2 güncellemesi oyunun bir sonraki büyük güncellemesi olarak belirtiliyor. Güncelleme ile birlikte oyundaki polislerin yapay zekası ve davranışları düzeldi. Bir diğer düzeltme ise oyundaki arabalar için gerçekleşti. Eğer Cyberpunk 2077‘yi oynadıysanız polislerin çok hızlı bir şekilde etrafınızı sardığını görmüşsünüzdür.

Oyundaki en can sıkıcı hatalardan birisi de polislerin çevrenize ışınlanması ve size neredeyse kaçma fırsatı vermemesi. Bu durumda çatışmak isterseniz sürekli olarak etrafınıza ışınlanan polisler ile karşılaşıyorsunuz. Aynı zamanda araçlar için de bir düzeltme uygulandı.

Cyberpunk 2077 1.2 güncellemesi ile giderilen hatalar şu şekilde:

-Polisler ile sorun yaşadığınız anda, doğrudan arkanızda ve çevrenizde rastgele ortaya çıkan polis sayısı azaltıldı.

-Kontrolcü ile oynarken araç sürüşünü kolaylaştırmak için, hız ve direksiyon ayarlamaları yapıldı.

-Fps değerleri düştüğünde dahi arabaların daha iyi kontrol edilmesini sağlamak için ince ayarlar yapıldı.

-Bazen karakteriniz sabit haldeyken hareket etmek istediğinizde ortaya çıkan sıkışma veya hareketsizlik sorunu düzeltildi.

-Atılma özelliği için tuşa iki kez basmayı kapatma seçeneği geldi.

-Klavyedeki WASD tuşları için daha fazla alternatif seçenek geldi.

Yukarıdaki düzeltmeler uzun süredir oyuncuların dile getirdikleri sorunlar. CD Projekt Red‘in bu sorunları çözmesi ise sevindirici. Oyunun konsol versiyonları ilk çıkışa göre iyi durumda olsa da şimdilik uzak durulması gerekiyor. 1.2 güncellemesinin ne zaman geleceği ile ilgili bir bilgi bulunmuyor. CD Projekt Red güncellemenin, önceden gerçekleşen siber saldırı yüzünden erteleneceğini belirtmişti.

Kaynak: habervakfi.com

Bir cevap yazın