Boru Bükme Makinesi Liv Makine

Boru Bükme Makinesi Liv Makine

Boru Bükme Makinesinde Sektör Lideri Liv Makine

Gelişen teknolojiyle birlikte çoğu sektörde kullanılan boru bükme makinası inşaat sektöründe de kullanılmaktadır. Boru bükme makinesi çalışan işçilerin, işlerini daha hızlı ve kolay yapmaları için önemli bir yeri olan portatif bir üründür. Bu makineler boru bükme işinde kullanılmaktadır. Boru bükme işleminde sektöre ve ürüne odaklı bir şekilde çeşitli bükme ve kıvırma işlemleri ile özel borular vardır. Bu makineler sayesinde inşaat sektörü ve sanayi sektöründe işlerin yoğun olduğu dönemde daha fazla iş çıkmasına neden olmaktadır.

Boru Bükme Makinesinin Özellikleri

Boru bükme makinesi üretiminde demir, titanyum, galvaniz ve alüminyum gibi maddelerden üretilmiş borular kullanılır. İstenen hassasiyette bükme işlemi için çeşitli özelliklerde boru bukme makinesi yapılır. Buna göre dört tipte olduğu görülen her boru bukme makinesinin kendine has özellikleri vardır. Bu boruların kalitesine göre yöntem secimi yapılır. Boru bükme makine özelliklerini şöyle sıralayabiliriz.

● CNC boru bükme makinesi

● Çift kafa boru bükme makinesi

● Yarı otomatik Nc boru bükme makinesi

● Semi CNC boru bukme makinesi

Boru Bükme Makineleri Hangi Alanlarda Kullanılır

Boru bükme makinesi endüstriyel alanlarda kullanılması dışında, birden fazla alanda kullanıldığı görülmektedir. Büyük sanayiden basit tesisat işlerine kadar her alanda boru bükme teknikleri uygulanır. Genel olarak her bir sektör için farklı nitelikte boru bükümü istendiği için, boru bükme makinelerin doğru kullanımı büyük önem taşır. Şayet yanlış makine tercih edilirse boruya istenilen şekil verilemez. Muhtelif çatlaklar oluşarak boru kullanılmaz hale gelir.

Boru Bükme Makinesi Fiyatları

Boru bükme makinesinin fiyatları belirlemek makinenin farklı özellikleri olduğundan geniş yere sahiptir. Boru Bükme makinesi olarak geniş bir sektörü kapsadığından lider firma olarak önde gitmektedir. Bu makinenin yapımında farklı malzemeler kullanıldığından satın alırken bu özelliğini gözden kaçırmamak gerekir. Liv boru makinesinin önemli bir özelliği ise, makinenin yüksek gücüdür. Bundan dolayı fiyatı da yüksek olur. Tabi ki müşteri isteğine göre bu fiyat değişebilir. Liv makine firması olarak bu makinelerden temin etmek isteyenlere her türlü hizmete hazırız.

Bir cevap yazın